انواع سقف شیبدار

انواع سقف شیبدار

انواع سقف شیبدار

در هنگام تعیین مجامع سقف ، طراحان مواد زیادی را برای انتخاب خود دارند. در این بخش مروری مختصر بر روی دک اصلی سقف، انواع سقف شیبدار ، سد هوا ، نگهدارنده بخار ، عایق و مواد بام برای استفاده از سقف مورد استفاده در ایالات متحده ارائه شده است برای اطلاعات بیشتر در مورد این مواد ، به کتابچه راهنمای بام NRCA مراجعه کنید (منتشر شده توسط انجمن ملی پیمانکاران بام). . معیارهای انتخاب سیستم سقف در بخش برنامه مورد بحث قرار گرفته است. ترکیب مواد مختلف به مجامع همچنین در کتابچه راهنمای بام NRCA و سیستم های بام در ساختمان های فدرال مورد بحث قرار گرفته است. به ملاک های تسهیلات متحد UFC 3-110-03 مراجعه کنید.

نگرانی در مورد طراحی هنگام طراحی سقف در آب و هوای سرد ، احتمال ریزش یخ و برف است ، همانطور که در ملاحظات مربوط به طراحی ساختمان در آب و هوای سرد توسط مایک کارتر ، CET و رومان استانگل ، CET توضیح داده شده است.

اصطلاح سیستم سقف به سد هوا یا بخار گیر (در صورت وجود)، عایق بندی سقف (در صورت وجود) و غشای سقف ، چشمک زن و لوازم جانبی اشاره دارد.

پوشش های بام با شیب کم (شیب کمتر یا مساوی 3:12):

پلی پروپیلن Atactic (APP)
Styrene-Butadiene-Styrene (SBS)
استایرن اتیلن استایرن (SEBS)
تک نفره
ترموپلاستیک تک تخته ای
پلی وینیل کلرید (PVC)
ترموپلاستیک پلی الیفین (TPO)
کتون اتیلن استر (KEE)
Thermoset Single-Plies
متیون متیل اتیلن پلی پروپیلن (EPDM)
فوم پلی اورتان اسپری (SPF)
پانل های فلزی
غشاء بام با استفاده از مایع گرم و سرد
پوشش سقف شیب دار (شیب بزرگتر از 3:12):

پانل های فلزی و زونا
زونا آسفالت ، چوب و مصنوعی
چوب لرز
کاشی سفالی و بتونی

سقف ویلا در لواسان

در محدوده ی لواسانات به دلیل دمای پایین هوا و احتمال بارش برف و باران زیاد توصیه میشود که از بهترین نوع سقف شیبدار برای ویلا استفاده کنید. چراکه سقفی که انتخاب میکنیم باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد و در برابر طوفان و برف و باران از بین نرود. لذا در انتخاب خود دقت کرده و از بهترین سقف های شیبدار استفاده کنید. یکی از بهترین سقف های شیبدار همانطور که گفته شد شینگل میباشد. چراکه دارای مقاومت بسیار بالایی میباشد و همچنین وزن آن کم بوده و سبک میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سقف های شیبدار میتوانید با کار شناسان ما در شرکت پارس  موگر در تماس باشید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی پارس موگر
خوش آمدید