بخارگیرهای شینگل

نگهدارنده های بخار موادی هستند که دارای امتیاز متوسط ​​1/0 یا کمتر هستند و به طور معمول مواد ورق مانند پلی اتیلن 6 میلی متری ، یک غشاء ساخته شده دو لایه یا یک ورق قیر اصلاح شده یک قلو هستند. از خانه های فاضلاب نباید برای مهار بخار استفاده شود زیرا مقاومت نامناسب جریان بخار را دارد.

وجود گیرنده بخار می تواند نشتی را دشوار کند ، زیرا می توانند مسافت های زیادی از آب را از منبع نشت حمل کنند. با این حال ، همانطور که در زیر Roof Decks بحث شد ، در همه عرشه های بتونی جدید و روی عرشه های فولادی هر جا که رطوبت بالایی در زیر باشد ، از بخار بخارها باید استفاده شود. برای مؤثر بودن ، نگهدارنده های بخار باید در هر نفوذی از قائم باشند. همچنین ممکن است مهارکننده بخار برای جلوگیری از تراکم در زیر غشاهای سفید یا به رنگ روشن (سقف خنک) در آب و هوای سرد لازم باشد زیرا درجه حرارت چنین غشایی ممکن است به حدی باشد که حتی اشغال هایی با رطوبت داخلی پایین یا متوسط ​​نیز در چنین شرایطی می توانند باعث تراکم شوند.

همانطور که در بالا ذکر شد ، اگر عرشه یک عرشه بتونی جدید است ، باید یک مهارکننده بخار در بالای عرشه تهیه شود تا رطوبت ذاتی در عرشه های بتونی جدید از ورود به سیستم