زیر سازی شینگل

تخته پوششی یک لایه نازک عایق (مانند پرلیت یا فایبر چوب یا پلی اسیلوسانات متراکم) یا تخته سقف گچی شیشه ای است که ترجیحاً از قبل آماده شده است. تخته سه لا و تخته رشته گرا گاهی اوقات در صورت نیاز به ضمانت های افزایش سرعت باد بالا استفاده می شوند. تخته های پوششی باید روی عایق حرارتی اولیه (به طور معمول یکی از عایق های کف پلاستیکی) قرار گیرند تا ویژگی های فیزیکی پیشرفته ای از قبیل بهبود آتش سوزی و مقاومت فشاری ، جلوگیری از لکه دار شدن محوطه به دلیل ترافیک روی پشت بام ، تهیه بهبود یافته فراهم شود. مقاومت در برابر افزایش باد ، و برای جلوگیری از تاول زدن یا جلوگیری از مشکل سازگاری.

تخته های جلد معمولاً در پوشش مجدد برای بهبود سطح برنامه استفاده می شوند. برای پوشاندن اتصالات بین تابلوهای عایق. و ایجاد یک لایه جدایی بین غشاهای موجود و جدید سقف. هنگامی که در این برنامه استفاده می شود ، آنها اغلب به عنوان “هیئت مدیره بازیابی” گفته می شوند.

تخته های جلد در ساخت و سازهای تجاری به طور معمول تخته سقف گچی با تشک شیشه ای (ترجیحا از پیش آماده شده) یا پرلیت هستند. بعضی از مواد مورد استفاده برای تخته های جلد برای استفاده به عنوان تخته کف زیر به طور مستقیم بر روی عرشه های سقفی استیل جهت استفاده از سد حرارتی جهت محافظت در برابر آتش در برابر عرشه های فولادی و انواع خاصی از عایق کف پلاستیکی (IBC مشخص می کند نیازهای حرارتی حرارتی) مشخص می شوند. برای ایجاد یک سطح صاف برای مهارکننده بخار. توجه داشته باشید که پرلیت نسبت به تخته سنگ گچی شیشه ای به راحتی آب جذب می کند. در صورت وجود نشت ، این ممکن است مورد توجه باشد.