سقف شیروانی ویلا

چرا برای سقف شیروانی ویلا، شینگل بهترین گزینه است؟

طبق تحقیقاتی که در چند سال اخیر انجام شده است به این موضوع دست یافته ایم که ۸۸% از متقاضیان سقف شیروانی ویلا درخواست اجرای سقف شینگل را داشتنه ایند. چراکه سقف شینگل یکی از بهترین انتخاب ها برای سقف شیروانی ویلا میباشد. در ادامه به بررسی این موضوع میپردازیم. با ما همراه باشید.

شینگل زیبایی منحصر بفرد

امروزه نمای ساختمان‌ها و ویلاها به یکی از دغدغه‌های افراد و کاربران تبدیل شده است، چرا که برای داشتن یک ویلای لوکس و زیبا فقط دکوراسیون داخلی معیار نیست. بلکه نمای ویلا، مخصوصا سقف شیبدار و تناسب رنگ‌های پوشش‌ها در ساختمان نقش مهمی را ایفا می‌کند. سقف های شیبدار به دلیل زیبایی مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است که این سقف ها دارای پوشش هایی است که باید بهترین را انتخاب کنید. یکی از معروفترین و محبوب ترین پوشش های سقف شیبدار در دنیا شینگل می باشد.

شینگل آمریکایی که نظر همه را به خود جلب کرده است در فاصله زمانی کوتاهی در کانادا نیز به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفت و در نهایت این پوشش در کشورهای اروپایی جای سقف های سفالی و روش‌های سنتی را گرفت. همچنین سال ۱۳۸۹ در آمریکا به بالاترین حجم فروش و استفاده نسبت به دیگر پوشش های سقف دست یافت و به عنوان برترین پوشش سقف معرفی شد. به گزارش همشهری به دلیل مطابقت شگفت انگیز شینگل با شرایط آب و هوایی مختلف از سال ۱۳۸۰ پای این پوشش به ایران نیز گشوده شد و به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفت. پوشش سقف شینگل در واقع پوششی برای سقف‌های شیبدار است، هر سطحی که دارای شیب باشد می‌تواند از این نوع پوشش استفاده کند.

پوشش شینگل بام یک لایه قیر فرآوری شده است که جهت پوشش سقف‌های شیبدار امروزه به صورت گسترده استفاده می‌شود، پوشش سقف شینگل معمولا به صورت مستطیل شکل است و مجموع این پوشش‌های مستطیلی شکل پوشش سقف شیبدار را تشکیل خواهند داد، پوشش‌های شینگل از مواد مختلفی از جمله آسفالت، سنگ، فلز، چوب، پلاستیک و مواد کامپوزیتی ساخته می‌شوند که با توجه به مواد سازنده پوشش‌های شینگل متفاوت با کاربردهای متفاوت تولید می‌شود.

…….  برای دیدن مدرن ترین سقف های شینگل تنها کافیست کلیک کنید  …….

چرا برای سقف شیروانی ویلا، شینگل بهترین گزینه است؟

پوشش های شینگل ها دارای استحکام مناسب، عایق بودن در برابر صوت، محکم و مقاوم در برابر بارش باران، برف و رطوبت میباشد. همچنین به دلیل آب بندی ایده آل و مناسب و آسان بودن اجرای آن و وزن پایین امروزه مورد توجه قرار گرفته است. شینگل های سقفی از عناصر جداگانه هم‌ پوشانی تشکیل شده است. این عناصر معمولاً به‌ صورت مسطح و مستطیل شکل هستند که از لبه پایین سقف به سمت بالا قرار گرفته‌اند و هر مسیر پیوسته با اتصالات زیر هم‌ پوشانی دارد. شینگل توسط تیرهای سقف نگه‌ داشته می‌شود. همچنین این پوشش از مشتقات نفت، سیلیس و لایه‌های گوناگون تشکیل شده است.

در طراحی آن به نکاتی مانند ایزولاسیون در مقابل تغییرات دما، انعکاس نور خورشید، انعطاف‌پذیری در برابر ضربه، مقاومت در مقابل وزش بادهای شدید و شکل‌گیری به فرم‌های گوناگون سطوح شیب‌دار و دلخواه توجه ویژه شده است. بعضی از شینگل ها را می‌توان روی لت نصب کرد در جایی که دیگران به (ورق) جامد روی سطح سقف نیاز دارند. تمام سقف‌های شینگل از پایین‌ به‌ بالا با یک مسیر شروع‌ کننده و درزهای لبه برای جلوگیری از نشت نصب می‌شوند و برخی از انواع سقف شیب دار شینگل غیر قابل‌ احتراق هستند یا دارای درجه آتش‌ سوزی بهتری نسبت به بقیه هستند که در استفاده از آنها تأثیر می‌گذارد.

 

سقف شیروانی ویلا

……  برای آشنایی با بروز ترین سقف های شیبدار در ایران کلیک کنید  ……

قیمت نصب و اجرای شینگل

همواره سقف شما تعیین می‌کند که هزینه نصب سقف شیروانی ویلای شما چقدر است. بسته به موقعیت مکانی در سراسر کشور، هزینه نصب سقف شیب دار شینگل متفاوت است. این قیمت معمولاً شامل تمام خدمات مختلفی است که در نصب وجود دارند. مانند دفع زباله‌های ساختمانی، هزینه‌های نصب، هزینه‌های مجوز مواد بام دو لایه، حذف سقف قدیمی. اگر شرایط خاصی داشته باشید، این امر بر قیمت نصب سقف شما نیز تأثیر می‌گذارد. پیچیدگی سقف و زیرکاری آن نیز در هزینه اجرای سقف شیب دار شما، انتخاب شینگل مخصوص برای سقف شیب دار شینگل؛ حتی می‌تواند هزینه‌های بیمه شما را کاهش دهد. شینگل های بام باعث افزایش طول عمر انواع سازه‌ها می‌شوند و از آنها محافظت می‌کنند.

 مزایای شینگل : وزن سبک ، سه بعدی بودن طرح، مقاوم در برابر گرما و سرمای بیش از حد، مقاوم بودن در برابر فشار باد قوی، نصب آسان و راحت، تنوع در رنگ و طراحی، اورلب بودن شینگل در تمامی جهات و آب بندی ۱۰۰٪، انتقال ندادن گرما به زیر سقف، مقرون به صرفه بودن، مخفی ماندن میخ ها هنگام نصب، تعمیر سریع و آسان شینگل هنگام ضربه خوردن، آبندی دودکش ها و داکت ها توسط خود جنس شینگل و…

……  برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کار شناسان ما در شرکت پارس  موگر در ارتباط باشید  ……